نمایش دادن همه 4 نتیجه

خرید قیمت ژل رووفیل REVOFIL ، نمایندگی فروش ژل رووفیل

خرید قیمت ژل روفیل REVOFIL ، نمایندگی فروش ژل رووفیل

همه چیز درباره ژل رووفیل REVOFIL

روفیل ساخت کره جنوبی در 3 مدل مختلف Plus، Fineو Ultra تولید و عرضه می‌شود. این فیلر حاوی مواد تشکیل دهنده ایمن بوده و عارضه ای جدی به همراه نخواهد داشت. ژل رووفیل یکی از فیلرهای بی‌نظیر و باکیفیت است که کاربردهای زیادی دارد و می‌تواند یک تغییر فوق العاده و جذاب در چهره‌ی فرد ایجاد کند.

فیلر رووفیل ژلی متشکل از هیالورونیک اسید است. البته بیشتر فیلرهای موجود در بازار از این ماده ساخته می‌شوند، چرا که هیالورونیک اسید دارای ریسک کمتری بوده و نتیجه‌ی بهتری در چهره و نقاط دیگر به وجود می‌آورد.

ژل رووفیل ظاهری جذاب و طبیعی با ماندگاری بالا به شما هدیه می‌دهد. اگر ماندگاری یک ژل کم باشد مجبور خواهید بود به زودی به ترمیم آن بپردازید. همانطور که میدانید به طور معمول میزان ماندگاری ژل‌ حدود ۶ ماه است. ژل رووفیل ماندگاری بیشتری نسبت به ژل‌های دیگر دارد و حدود ۱۲ ماه ماندگار است.

ریشه این ژل مربوط به آزمایشگاه‌های کره جنوبی است. قطعا استفاده از این ژل یک تجربه مطلوب و به یاد ماندنی برای شما به ارمغان می‌آورد. حدود ۱۰ سال طول کشیده است که محلول اصلی این ژل ساخته شود. این نشان می‌دهد که این فیلر با حساسیت‌های زیادی تولید شده و در بازار عرضه می‌شود. همین تاریخچه درخشان خیال هر فردی را آسوده می‌کند.

ویژگی های ژل رووفیل

این محصول فوق العاده سبب جوانسازی پوست شده و ظاهری زیبا ایجاد می‌کند. از آنجاییکه این محصول از هیالورونیک اسید بدست آمده بسیار ایمن و باکیفیت است که در این ژل به کار رفته است.

بهترین ژل برای زیباتر شدن لب‌های شما رووفیل است، چرا که بسیار طبیعی است و حجم یکسانی بر لب‌های فرد به وجود می‌آورد. ژل رووفیل از بهترین مواد و با استفاده از به روز ترین تکنولوژی‌های جهان ساخته شده است و یکی از بهترین انتخاب‌ها خواهد بود.

خرید قیمت ژل روفیل REVOFIL ، نمایندگی فروش ژل رووفیل

نکات قابل توجه درباره ژل روفیل

  1. ژل رووفیل نباید در رگ‌های خونی تزریق شود.
  2. از تزریق در پلک چشم پرهیز کنید.

نواحی مورد استفاده از ژل روفیل در بدن

صورت یکی از بهترین نقاطی است که ژل رووفیل در آن به طور شگفت انگیزی عمل می‌کند. در حقیقت ژل رووفیل یک حجم متناسبی را در صورت به وجود می‌آورد. همچنین به طور چشمگیری سبب از بین رفتن چین و چروک‌های پوستی می‌شود. همه ما می‌دانیم که این چین و چروک‌ها شادابی و جوانی را از شما می‌گیرد. تزریق این ژل و نتیجه آن باعث افزایش اعتماد به نفس در فرد می‌شود.

تاثیر ژل رووفیل در نقاط مختلف صورت

  • حتی در بینی هم برای از بین بردن نقص‌های آن کاربرد دارد.
  • این ژل در لب‌ها برای برجسته سازی و فرم دهی استفاده می‌شود.
  • در گونه ها هم برای برجسته سازی و ایجاد خط گونه بی نظیر عمل می‌کند.
  • در چانه هم برای متقارن سازی و زاویه سازی فک مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • برای ایجاد پوستی صاف و یکدست و شاداب، با از بین بردن چین و چروک‌ها به خوبی عمل می‌کند.