نمایش دادن همه 2 نتیجه

خرید ژل دنبی DeneB ، نمایندگی فروش ژل (فیلر) دنبی DeneB

خرید ژل دنبی DeneB ، نمایندگی فروش ژل (فیلر) دنبی DeneB

معرفی برند ژل دنبی DeneB کره

دنبی محصول کشور کره جنوبی بوده و یکی از بهترین محصولات فیلر و حجم دهنده بدن محسوب می‌شود. در ترکیب این محصول سدیم هیالورونات به عنوان ماده مؤثره اصلی به کار رفته که سبب جواسازی پوست و رفع نواقص و کانتور بدن می شود.

ژل یا فیلر دنبی در افزایش حجم باسن، سینه ها و پر نشان دادن و کانتور نواحی گوناگون بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. به کارگیری ترکیب هیالورونیک اسید در این محصول، موجب اثرات فوق العاده و فوری آن در رفع انواع چین و چروک و ترمیم پوست می‌شود.

مواد تشکیل دهنده ژل (فیلر) دنبی کره

ماده مؤثره اصلی در این محصول سدیم هیالورونات نام دارد که از واحدهای دی ساکاریدی D-گلوکورونیک و N-استیل-D- گلوکزآمین ساخته شده است.

این ترکیب جزو پلی ساکاریدهای ساختاری در پوست طبیعی انسان و یکی از اجزای مهم در حفظ استحکام و انسجام پوست به شمار می رود. در ساخت این ژل از ترکیبات هیالورونیک اسید غیرحیوانی استفاده شده است که میزان حساسیت زایی آن را کم می‌کند.

خرید ژل دنبی DeneB ، نمایندگی فروش ژل (فیلر) دنبی DeneB

ویژگی‌های ژل فیلر دنبی

این محصول با تقویت آب رسانی و کلاژن سازی در پوست، در درمان افتادگی ها و پر کردن خطوط و چین و چروک بدن نقش بسزایی داشته و پوستی سالم و بدون نقص را برای شما به ارمغان می آورد.

اثرات این ژل تا یک سال بعد از تزریق نیز ماندگار خواهد بود. همچنین باید توجه داشت که میزان ماندگاری این محصول بسته به پوست فرد، کیفیت مواد به کار رفته، مهارت پزشک و سایر عوامل خارجی بوده و درنتیجه نمی‌توان تایم مشخصی را برای آن مشخص نمود.

همچنین، دائمی نبودن تزریق ژل سبب می شود که در مقایسه با روش های دائمی مانند جراحی، امکان سازگاری بیشتری میان این ترکیبات با فرم و شکل طبیعی بدن به وجود آید.

از دیگر ویژگی های مهم ژل دنبی می‌توان به تزریق آن بدون عوارض جانبی و با کمترین میزان کبودی و آثار تزریق و عمدتاً تحت بی حسی موضعی اشاره نمود. این محصول بی‌نظیر جایگزین بسیار مناسب برای انجام جراحی که نیازمند بیهوشی عمومی هستند محسوب می‌شود.

بدون عوارض بودن و ایمنی این محصول توسط آزمایشات بالینی متعدد تایید شده است. پس از تزریق ژل دنبی می‌توان به فعالیت‌های روزانه خود ادامه داد.

ژل های فیلر دنبی، ساخت کشور کره جنوبی بوده و با کیفیتی فوق العاده و قیمت مناسب در مقایسه با نمونه های مشابه تولید و عرضه می شود.

این محصولات برای همه نیازهای شما در حیطه زیبایی و رفع خطوط اضافی و کانتور صورت و بدن کافی بوده چرا که شما را از بسیاری از اعمال جراحی غیرضروری و بالقوه خطرناک بی نیاز می سازند. در نتیجه برای کسب تجربه ای بینظیر از تزریق ژل های پر کننده و حجم دهنده بدن از این محصول استفاده نمایید.

انواع ژل های دنبی DeneB

ژل های فیلر شرکت کره ای دنبی در دو نوع H و S ساخته می شوند. نوع H یا ژل سخت در حجم دهی به باسن، سینه ها و رفع چین و چروک در نواحی متفاوت از بدن نقش داشته و با سازگاری بالا با پوست انسان، در جوان سازی بدن و حالت دهی آن به وضعیت دلخواه نقش چشمگیری ایفا می‌کند. ماندگاری یک ساله این محصول نیز به عنوان نقطه قوت دیگری برای انتخاب ژل دنبی به شمار می‌رود.

مدل S از محصولات دنبی، در جهت رفع خطوط اضافی و چین و چروک های صورت و بد عمل کرده و بدون نیاز به بیهوشی و دردسرهای اعمال جراحی، پوستی جوان و شاداب را پدید می‌آورد.

مدل S در مقایسه با نوع H این ژل، نرم تر بوده و برای مواردی چون خطوط لبخند، تغییر فرم بینی و بسیاری از کاربردهای ظریف دیگر در پوست صورت و نیز پر کردن و حجم دهی به سینه ها و باسن مورد استفاده قرار می‌گیرد. تزریق ژل با این روش نیز در حدود ۱ سال، بسته به شرایط و خصوصیات پوست هر فرد ماندگاری دارد.